Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Ďakujeme za prejavenú dôveru :)

Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Vernostný program

Úvod InformácieVernostný program

Vernostný program pre Vás.

 

 

Využite možnosť registrácie a nakupujte všetky naše produkty so zľavou, ktorá nielenže poteší, ale hlavne navýši váš rodinný rozpočet. Vyberte si možnosť registrácie zdarma, aby ste získali vlastnú skúsenosť s našimi produktami.

 

Zaregistrovaním sa získate:


Za každé 1 eur nákupu 1 Vernostný bod

Za každý 1 Vernostný bod získate zľavu z celkovej svojej objednávky


Skontrolujte si počet svojich doteraz nazbieraných bodov a využite ich vo svojej objednávke do konca roka, aby vám neprepadli. Nazbierané body z vernostného programu je potrebné využiť do konca kalendárneho roka. V cca 15-stom dni, v prvom mesiaci nového roka budú automaticky vymazané. 


Sami sa rozhodnite či chcete nakupovať naše produkty s vernostnou zľavou alebo so zľavou pre partnera projektu AOR, ktorá je samozrejme omnoho vyššia.


Pre viac informácii o tejto možnosti vám odporúčam náš registračný set pre partnera projektu AOR, kde nájdete všetky potrebné informácie i cenník veľkoobchodných cien. Ak budete mať otázky, neváhajte nás kontaktovať na: 0940 893 303.
 

Copyright 2017 - 2024 © www.top101sk.com