Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Ďakujeme za prejavenú dôveru :)

Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Ako nakupovať?

Úvod Ako nakupovať?

 

Preštudujte si informácie ...

Predtým, než sa rozhodnete objednať si svoj obľúbený produkt a tiež Aloe Vera Sprej Prvej pomoci je dôležité, aby ste si preštudovali informácie o produkte, návod na použitie, rady pre skladovanie i dávkovanie.

 

 

Spojte sa dvaja, traja, rodina ...

Aby ste nemuseli platiť náklady spojené s dopravou / poštovné a balné /, spojte sa dvaja, popr, traja a objednajte si rodinné balenie Aloe Vera Spray Prvej pomoci či iné produktyy z našej ponuky, ktoré Vám bude doručené bez účtovania poštových a prepravných nákladov.

 

 

Pozor - Nevyhadzujte !

Aloe Vera Spray Prvej pomoci - 30 ml. - tkz. kabelkové balenie nevyhadzujte, lebo ho môžete znova použiť. Toto malé a praktické balenie je vhodné do vrecka, kabelky i do detskej školskej tašky. Pre svoj objem 30 ml. sa používaním spotrebuje rýchlejšie, ako 400 ml. balenie.

Až bude Vaša malá ampulka prázdna, jednoducho si ju znova naplníte sami v pohodlí doma.av

Skladovanie:


Skladujte na chladnom a tmavom mieste. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Tip: počas letných horúcich dní odporúčam skladovať v chladničke.
Dávkovanie:


Dávkovanie je individuálne - nastriekajte priamo na pokožku a nechajte pôsobiť. Neutierajte. Ak potrebujete vyčistiť  pleť, môžete Aloe Vera Spray Prvej pomoci nastriekať na tampón a krúživými pohybmi dokonale vyčistíte pleť.

Pri nadmernom slnení nastriekajte viac krát na pokožku, až páliva bolesť neprejde.

Tento produkt je vhodný aj na sliznice / hrdlo, ucho, nos, konečník, intímne partie ... /


Copyright 2017 - 2022 © www.top101sk.com